Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziewczyny-ile miesięcznie na kosmetyki do pielęgnacji i artykuły higieniczne?:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-28, 14:10   #7
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Dziewczyny-ile miesięcznie na kosmetyki do pielęgnacji i artykuły higieniczne?:

Cytat:
Napisane przez PatkaTruskawka Pokaż wiadomość
Ja w celu zaoszczędzenia kasy, założyłam sobie kartę w super-pharmie.Naprawdę fajne promocje, dostępne tylką z tą kartą, a i bez karty także są swietne, można zaoszczędzić, na dodatek za każdymi zakupami zbierasz punkty i później dostajesz za nie jakiś kosmetyk, kiedy masz dużą ilość punktów są to perfumy echo lub game, nie jakieś suuper drogie, ale jednak masz te 170 zł w kieszeni.
Czytam właśnie, że wiele osób robi zapasy...czemu nie?W sumie to też dobry sposób na przyoszczędzenie-keidy jest promocja np. na zel pod prysznic, który np. u mnie także szybko sie zużywa-kupujesz np. 2 opakawania i tak samo z innymi produktami, oczywiście takimi, z którymi masz pewność, ze nie wyrzucisz ze względu na to, że Ci się nei spodobają.Masz zapasik i przez meisiąc nie musisz odwiedzać drogeri-no właśnie, powiedzcie mi, ze kiedy idziecie przykłądowo po szampon nie sięgacie jeszcze po balsam, bo przecież taka świetna promocja!Takim cudem wydajemy jakeiś neizaplanowane 3 dychy ;/Trzeba się zastanowić nad chomikwoaniem
Żeby zaoszczędzić te 170 zł na perfumach w SP musisz tam wydać 7500 zł, więc aż tak fajna oferta to to nie jest W dodatku produkty poza promocjami mają często zawyżone ceny, więc żeby tam oszczędzać to warto najpierw przejrzeć gazetkę promocyjną i iść po konkretne rzeczy.

Mi ciężko określić ile wydaję na pielęgnację, bo jednego miesiąca wydam 50 a innego 400. Często robię zapasy jak coś jest w okazyjnej cenie, albo jak zamawiam przez neta żeby za wysyłkę nie płacić 2 razy. Raczej nie oszczędzam na produktach do twarzy, a płyny do kąpieli czy balsamy/peelingi do ciała nie muszą być górnopółkowe.
Produkty do twarzy to głównie apteczne i zawsze mam ich więcej niż jestem w stanie używać
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując