Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytanie o staż cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-02, 18:47   #4593
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Pytanie o staż cz.II

Cytat:
Napisane przez pneumona Pokaż wiadomość
Drogie stażystki, mam do was pytanko. Wczoraj mój pracodawca dostarczył oryginał listy obecności do PUP-u . W naszym UP lista obecności stażysty obejmuje wszystkie miesiące odbywania stażu (wrzesień, październik itd.). Czy ja od dzisiaj powinnam się podpisywać na nowej liście obecności (z pustym wrześniem), czy na ksero poprzedniej i podbitej? Mój szef twierdzi, że na nowej, a wy jak myślicie? Help
Chaotycznie to napisałaś, bo niewiele z tego rozumiem, ale tak...
Podpisujesz listę wg tego, jaki jest obecnie miesiąc i dzień.
Mamy 2 październik, wtorek, to podpisujesz się w rubryce z adekwatną datą, jaka jest w danym dniu.
Czemu masz się podpisywać za wrzesień, skoro mamy już październik i lista powinna już iść do PUP.

Cytat:
Napisane przez atena22 Pokaż wiadomość
Czy ktoś w ostatnim czasie odbywał staż z pup w Rybniku? Chciałabym sie dowiedzieć jak tam wygląda sytuacja z punktu widzenia stażystów, nie kobiet pracujących w pup bo różne informacje od nich uzyskałam a nie wiem jak jest w rzeczywistości.
Odsyłałabym raczej do regionalnych for internetowych, bo nie kojarzę, aby udzielał się tutaj ktoś z Rybnika.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora