Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ebay.com - chińskie ciuszki i dodatki :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-08, 09:28   #145
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: Ebay.com - chińskie ciuszki i dodatki :)

Cytat:
Napisane przez emtebe Pokaż wiadomość
Wygląda dokładnie tak jak na głównym zdjęciu do aukcji i tym pierwszym gdzie laska ją niesie. Układa się troche tak workowato, chyba, że się wypcha do granic możliwości . Ekoskórka jest taka raczej miękciejsza, gładka. Ja miałam czarną, bo jak swego czasu zamawiałam ją z al za 8 dych to były tylko czarne i białe.
Co do jakości - nie wiem, może komuś się gorsza trafiła. Mi osobiście lekko poleciała podszewka (u mnie w każdej torbie to norma), po 2 latach poleciał ten główny zamek i te karabińczyki w końcu (po roku zaczęły się wyginać, swoją drogą w swojej najnowszej torbie z ćwiekami w podstawie załatwiłam karabińczyki w pasku w 3 dni). Nadmienię, że torbę nosiłam CODZIENNIE do szkoły i na uczelnie . Ja osobiście polecam, jakbym miała trochę kasy i ew znalazła trochę taniej to bym bez zastanowienia kupiła kolejną

Bardzo dziękuję za informacje. Chyba się skuszę, poszukam na licytacji, bo widziałam, że można ją kupić w granicach 40 -45 zł.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując