Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-10, 19:36   #1228
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Jestem kosmetyczką - nie pracuje obecnie w zawodzie - i też widziałam przelewanie najtańszych lakierów do paznokci do buteleczek po lakierach Inglota, OPI czy chinaglaze albo tanich maseczek, kremów do opakowań clareny,dermiki ...
Miałam bardzo dobrego nauczyciela zawodu, która miała bzika na punkcie dezynfekcji, ale raz miałam zastępstwo i przyszła babka, która henne - nie chciała zejść ze skóry klienktki - zmywała Eseptem - środkiem do dezynfekcji... średnie to wg mnie
Akurat ja pracowałam w fajnym salonie, gdzie nie szczędziło się na higienie, ale to, co opowiada o pedicurze nissiax ... włos się na głowie jeży, na szczęscie nie slyszalam ani nie widzialam niczego podobnego... miałam klientkę, która przyszła na oczyszczanie twarzy, i w pewnym momencie wypaliła, żebym jej usunęła pieprzyk, jakaś zmianę skórną - wycisnela go O_o. wytłymaczyłam jej, że nie mogę tego nawet tknąć, żę to niebezpieczne i powinna udać się z tym do dermatologa; spotkałam się z oburzeniem klientki
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora