Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak kupujecie/sprzedajecie używane ubranka dla dzieci?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-15, 19:33   #30
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Jak kupujecie/sprzedajecie używane ubranka dla dzieci?

Cytat:
Napisane przez mucka21 Pokaż wiadomość
Dziękuję za każdą odpowiedź.

Mam jeszcze jedno pytanie
Myślicie że sposób zdjęcia ma znaczenie? Na aukcjach widziała ubrane lalki, córeczka ma lalkę i też mogę ją ubrać, ale właśnie moje pytanie ma to znaczenie? Wolicie zdjęcia na lalce czy na płasko/wieszaku?


A i jeszcze jedno
Nie wiem jakie są ceny wysyłki, patrzyłam na cennik Poczty Polskiej na necie, orientujecie się jak się ma do reali? Nie chce być stratna, widzę na all wysyłki po 5-15 zł nawet wydaje mi się że te wyższe cenny to po prostu "przycinka" na wysyłce.
Wg cennika mogę wysłać ciuszka listem ekonomicznym już od 1,70zł, ekonomiczny priorytetowy 2,40 zł. Polecona 3,90zł. Z ciekawości sprawdziłam, bo kiedyś wysyłałam paczkę dość dużą (gabaryt B), waga ok 3 kg, polecona za 13 zł, wg tego cennika powinno być ok 19zł. Może ktoś mieć pretensje że np zawyżyłam cene, bo podałam np 2zł a zapłaciłam 1,40zł? Mam nadzieje ze nie poplątałam za bardzo

Dla mnie ma duże znaczenie,
koniecznie ciuch wyprasowany,
ja osobiście wolę na płasko niż na lalkach.

Ja jak sprzedawałam ciuszki to przesyłka polecona priorytetowa wychodziła mnie 5,7zł plus 1,5zł koperta bąbelkowa.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując