Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-17, 23:18   #2161
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez madzius_88 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
farba alfaparf 3.7 + 5.1 oxy 4,5% (6%+3% w proporcji pol na pol) trzymalam 40 minut
o jeju chciałabym kiedyś mieć tak chłodne w słoncu jak Ty masz
świetny kolor choć dla mnie troszkę za ciemny , ale jak włosy pięknie się błyszczą
Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Pokaż wiadomość
No 3 tubki byłoby optymalnie Ja przyzwyczajona jestem do Alfaparfu bo tam miesza się w stosunku 1:1,5.. niby nic ale to jednak 60g mieszanki więcej ;]. Co do włosów, dziękuję A co do wypłukiwania Alfaparfu to Laity chyba narazie nic Ci nie powie - dopiero za parę myć Ja też nie mogę udzielić rzetelnej odpowiedzi bo farbowałam nim parę razy po rozjaśnianiu włosów i trzymał się do 3 myć
dziękuję za odpowiedz chyba spróbuje coś z Alfaparfu tym bardziej ze miesza sie 1:1,5 a moje włosy mam wrazenie ze te farby piją

Tutaj małe pytanie do Was. Włos mi się cały spłukał do tego ten olbrzymi odrost ciemniejszy od reszty.. patrząc na moje włosy powinnam najpierw te poniżej odrostu napigmentować naturą i dopiero potem bawić się w mixy czy użyć od razu np farby 6.21 na całość od góry??
co bym nie położyła to żótciaki mi wychodzą- rozjaśniły mi się chyba przez użycie (dwukrotne )wody 9 %..

zdj. 1 i 2 w cieniu"
3 w słońcu
4 mała inspiracja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01988.jpg (134,0 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01984.jpg (121,6 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02000.jpg (162,3 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 404296-bigthumbnail.jpg (23,7 KB, 44 załadowań)
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując