Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. VI,pt.Juz prawie w komplecie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-19, 07:34   #2992
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. VI,pt.Juz prawie w komplecie!

Elcia dzięki za info ... już zamówiłam na próbę zobaczę co to takiego, może 1x w tyg to nie będę aplikować ale co 2 tyg może ... w sumie ja mam iść z małym na lakierowanie w grudniu za które płacę 50 zł a tu troszkę tańsza wersja ... Maks pewno nie będzie chciał współpracować ale w gabinecie też na siłę to dentystka robi

... znalazłam jeszcze w sklepie internetowym ten nasz mus na ząbki http://www.happydental.pl/p/pl/12001...e_szkliwo.html

jest drogi ale bardzo wydajny i my już go mamy 2 miesiące i jeszcze na pewno miesiąc czasu posłuży a smaruję ząbki Maksa 2x dziennie .. jeszcze myślę kupić z tej samej serii pastę do zębów ale cena też duża

Elcia ja tak wgryzam się w temat tych lakierów i w tym lakierze który ty używasz dla Szymka jest stężenie 5% fluorku sodu i stosowanie go raz w tyg jest moim zdaniem za częste, ponieważ wszędzie piszą że u pacjentów z próchnicą lakierowanie ząbków należy powtarzać co 3 miesiące lakierem o stężeniu 0,2% więc cotygodniowe malowanie ząbków tak naprawdę w waszym przypadku jest niepotrzebne, niby nigdzie nie pisze że może zaszkodzić ale ... kurde szkoda ze nie mamy tu stomatologa
__________________
Synuś


Edytowane przez Sloneczko555xxx
Czas edycji: 2012-10-22 o 10:25
Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując