Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-24, 12:17   #967
pasibrzuch
Raczkowanie
 
Avatar pasibrzuch
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 159
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
Princessa dziekuje

Sluchajcie historia tej suni jest taka , ze jest to moj adoptowany piesek a nie moj domowy jak Denis. Niedawno dowiedzialam sie przez znajomych -znajomych bla bla dluga historia , ze pewna starsza para( dziadek przykuty do lozka , babcia ledwo chodzi i tez chora zajmuje sie dziadkiem i nie wychodza z domu do opieki maja pielegniarke ) szukaja dobrego domu dla swojej 5 letniej suni bo oni nie moga sie nia opiekowac z wiadomych przyczyn Okazalo sie ze , malzenstwo to baaardzo kocha swoja sunie , niemalze plakali , tak nie chcieli jej oddawac ,jest dla nich wszystkim w ich samotnym starym juz zyciuJa postanowilam , ze nie beda oddawac nigdzie i nikomu swojej suni i pomoge im w opiece nad nia 2 x w tygodniu odwiedzam te malzenstwo i robie zakupy dla Princeski i tego malzenstwa czasami na niedziele zabierac ja bede z Denisem do wiekszego parku , zeby pobiegala albo pojedziemy na wies(wlasnie wczoraj D byl na wsi i ganial kury ).Na codzien sunia ma ogrod u siebie do biegania wiec nie trzeba na spacery jej wyprowadzac.
Jak moglabym pozwolic , zeby oddali swoja ostatnia rzecz , ktora kochaja

Slodki maly grubasek z niej

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------


a moj loreal siedzi na wlosach i nic go nie rusza
szkoda w takim razie
Wspaniałe. Przywracasz mi wiarę w ludzi

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
to nie tylko ja grzesze,widze
Ja też muszę skruszona założyć wór pokutny, bo również grzeszę. Ale może odrobinę usprawiedliwi mnie fakt, że mam włosy ledwo za ramiona i tak czy siak wylezą w nocy z gumki?

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
Ładne? właśnie wróciłam od manikiurzystki hybrydowy
Barrrdzo! Aż mnie chętka na frencza naszła Ostatnio mam fazę na ciemne lakiery, wiśnie, bordo, fiolety, to chyba przez tą jesień
pasibrzuch jest offline Zgłoś do moderatora