Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-26, 10:01   #2985
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
a ja kiedys byłam blond i szczerze czułam sie staro,nijak, blado i wogole dziwnie... nie mogłam zapuscic włosów bo sie koncówki mega niszczyły i w efekcie kruszyły

od kiedy moje włoski sa ciemniejsze, dłuzsze czuje sie o wiele lepiej i bardziej sexi

moim zdaniem ciemne włosy jeśli dobrane sa do typu urody maja odpowiedni poziom i odcień to tylko dodaja uroku a gdy sa jeszcze zadbane i błyszczace to mega wydobywają i podkreslaja kobiecość

mity, stereotypy ze ciemne postarza w ogóle si z tym nie zgadzam
no właśnie wiedziałam,że Cie kojarzę z jakiegoś innego wątku teraz sobie przypominam bardzo ładnie było Ci w blondzie,ale w ciemnych wyglądasz o wiele lepiej

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Mi nie pasował sam blond czyli cała jasna głowa wyglądałam jak stara ciotka. Jak miałam balejaż i mój naturalny ciemny blond gdzieniegdzie wystawał wyglądałam ok. Często też pod spodem blondu robiłam ciemne, czekoladowe. Jakoś do tego brązu ciągnęło...



No właśnie jakoś zapuścić włosy w blond było ciężko



Ja załamałam się ich tokiem myślenia. Nie wiem czy to kiedykolwiek się u nich zmieni czy całe życie będą tak durne. Swoją drogą co to za 19 latka z tym starym facetem co miała 16 lat jak go poznała. On pedofil a ona... Ciekawią mnie jej rodzice.
Mój TŻ jak je zobaczył to nie wiedział czy ma płakać czy śmiać.
mnie załamała też ta druga laska z tym doczepianym kucykiem,27 a wygląda dobrze po 30stce,do tego odmówiła męzowi dzieci,żeby broń Boże urody nie stracić,tylko przepraszam jakiej urody? egoistka,dziwi mnie,że nadal mąż z nią jest.
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora