Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-27, 23:00   #2909
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Jak już mowa o wydłużaniu płytki to pokażę swoje
Zaznaczyłam, od jakiej długości zaczęły przyrastać, od czasu jak tutaj trafiłam
Ich stan nie jest ostatnio najlepszy, ale fakerek w końcu zaczął doganiać resztę
Jaki przyrost! Oddawaj!
Kooocham koty.
[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;37282650]Braciszek robił zdjęcie.
Ten czerwony pod spodem jakoś dziwnie maluje. Na wierzchu top z essence. Skórki nie domyte na zdjęciu. Ile ja je potem domywałam. Nie wiem czy mi taki kształt pasuje. Ale napewno lepiej niż w kwadratach, bo moje jakieś takie szerokie są. Tak wiem mam duże ręce .[/QUOTE]
A ja właśnie uważam, że masz bardzo ładne dłonie.
Śliczny lakier.
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
wrzucam golasy
O, jakie już długie.
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
U
Poza tym TRAGEDIA! KONIEC ŚWIATA! Śniegowa, Trelle, nie kupiłam biletów GC!!! Nie ma już zostają trybuny nienumerowane albo płyta... bosz, czemu wczoraj nie pojechałam po nie teraz to se mogę zresztą...mam nadzieję, że dorzucą kolejną pulę i się załapiemy porażka po prostu...
W związku z tym musiałam sobie humor zakupami poprawić, prawda?
Wygrzebałam Essence C&G Frozen Queen i 2 kredki LL think khaki! i bling bling - niemacane! maziałam się nimi po rączce i nie mogę domyć już jestem zadowolona
WIEM!
Teraz właśnie dopiero usiadłam do lapka bo byłam w drugim mieście i straciłam wszelką nadzieję.
Mam już pieniądze ale za to biletów kuuuurka nie ma!
DMKA masz mój numer, prawda? Jak pierwsza zauważysz, że będą dostępne to proszę daj mi znać..
Nie no po prostu się załamałam.
DM, WHY!?
Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
A o co dokładnie chodzi? O całusa, który Misia pozostawiła na gitarze jeszcze w LO, czyli dobrych kilka lat temu. Teraz sfatygowany i wyglądający raczej jak plama... Ale dla mnie to dalej śliczny całus.
Jestem pod wrażeniem, że to tyle lat przetrwało..



Rety dzisiaj kupiłam sobie niesamowitą szkatułkę z drewna w TK MAxxie.. Po prostu szał ciał i obrywanie jaj.
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora