Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-31, 13:39   #3382
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
jest niesamowity...
Mam Ruby Pumps... ale ten jest
no, ten to jest wersja hard
na zdjęciach te czerwone błyski wyszły duże, a na zywo są mniejsze, ale jest ich masę pięknie błyszczy, ale musi być dobrze topem zalany aparat przy nim szaleje

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a i wczoraj liczyłam lakiery - bez tych z paczki, z odżywkami i topami mam ich równo 50..

e to jeszcze możesz dlugo spokojnie kupować ja to muszę do tej liczby zero dopisać na końcu i na pewno jeszcze trochę dodać... mam nadzieję że nie pomnożyc przez dwa

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3734832 6]
O mamo, o mamo, o mamo... Ty mi kiedyś za terapię zapłacisz, zobaczysz - rachunek Ci wystawię Jak można mieć tak idealne paznokcie?

Hm... też tak mam, a jak to kiedyś napisałam to się ze mnie śmiały baby jedne U mnie patrząc z boku już lekko wklęsły szpic, a od góry jeszcze do migdału sporo brakuje. Porzuciłam więc zabawy z migdałami i kwadratami zresztą też - bo też chyba nie dla mnie. Ale u Ciebie to i tak niebo w porównaniu do mnie z tym kształtem, co ja się porównuję...

Bosz... aparat mi świruje. Nie umiem nim zrobić dzisiaj ostrego zdjęcia więc robiłam komórką. Naszło mnie na jesienne kolory ale nie za bardzo mam takie w domku Właściwie to nie wiem czy to jesienny czy nie jesienny - taki różo-fiolet. Te paskudniaste mazaje to po pędzelku INM - nie umiem go nałożyć tak żeby się nie zrobiły!

A dla kontrastu jeszcze zeszłotygodniowe mani. Naszło mnie na neonka dopiero jak sie lato skończyło - ja to mam zapłon Ale padalec masakrycznie NIE kryje, to jest 5 warstw a i tak prześwitują końcówki [/QUOTE]

Taa, jeszcze czego!

które to się śmiały he jak to naprawdę tak jest. Ja jeszcze zabaw nie porzuciłam muszę spróbować oswoić je myślę że i z Twoich byłyby migdały, ale trzeba pokombinować..

Fiolet piękny i jak doczytałam to manhatan nad którym swego czasu się dużo zastanawiałam...

neon tez fajny na białego go trza było.

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Uwaga dla wrażliwych - są bąble
Ale na żywo nie rzucają się szczególnie w oczy
Powoli się nakręcamPrzebranie - jest, pomysł na fryzurę - jest, pomysł na makijaż - jest, słodycze! - są! A i piwo jeszcze Długo czekałam na to Halloween
jakie cuuuudne co to? znaczy numer?
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora