Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - panna młoda potwór ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-19, 18:02   #1
loll
Raczkowanie
 
Avatar loll
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: "mój jest ten kawałek podłogi.."
Wiadomości: 158

panna młoda potwór ;)


Muszę się dziewczyny wygadać bo zwariuję jestem kłębkiem nerwów niewiem może tylko ja taka przewrażliwiona jestem. Zacznę od tego, że żałuję że zgodziłam się na duże wesele bo mają być osoby których na oczy nie widziałam mało tego cały czas ktoś z rodziny sie wtrąca co i jak ma być bo według niej/niego tak będzie lepiej a jak babcia oznajmiła mi żebym zaprosiła jej sąsiada to myślałam że wyjde z siebie. Ogólnie rodzinka cały czas mnie zaskakuje. Wręczanie zaproszeń wcale nie należało do przyjemnych gdyż parę osób nie starało się ukryć swojego niezadowolenia, bo akurat mają wtedy inne plany to co ja mam brać ślub wtedy kiedy im pasuje chyba najgorsze z tego wszystkiego są krępujące pytania a gdzie wy bedziecie mieszkać? a co wy będziecie robić? itd. jak każdy mamy mnóstwo planów i naprawde nie mam ochoty opowiadać tego każdemu ze szczegółami i wysłuchiwać komentarzy "eeeeetam" i innych równie mało optymistycznych Zabierają mi całą radość planowania, organizowania czuję się źle a nie tak powinno być bo przecież ten okres jest jednym z najwspanialszych w życiu. Jestem cały czas niezadowolona, zła i mam wrażenie, że zachowuję sie jak....potwór! Czy wy też tak macie?
loll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując