Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-02, 16:04   #3589
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3738023 7]
O... nie wczytywałam się w to, a to też przecież zależy czy ktoś ma swoje kosmetyki dobrej jakości czy nie [/QUOTE]

Jeśli Tobie nie szkodzą, to tak też pewnie z dzieckiem będzie... A te zestawy "dziecięce", 15 kolorów za 5 złotych..... Bałabym się to kijem tyknąć...

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Bardziej chodzi o dyskomfort
Ja bym się tam przemęczyła....

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Bardzo pomocne jesteście

A tak przy okazji, gdy to zobaczyłam, to natychmiast pomyślałam o Śniegowej i lolli: http://www.kaylashevonne.com/2012/09...ed-by-art.html
Chalange accepted!
Lain, nie zacytowało mi, ale Qui zdecydowanie

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
no more drama + matt na serdecznym
zaraz resztę topem pociągnę
MATTTTTTT

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3738309 3]Liliputz KLIK W porównaniu do wszystkich pomadek na parafinie ta jest genialna. Ale daje lekki kolorek, właściwie bardziej poświatę jakby co [/QUOTE]
Bardzo fajny skład.
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

AAle to już za idealne. To naklejki

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Trelle, ja używam foobar2000. Po przesiadce z winampa dziwnie mi się to obsługiwało, ale w miarę upływu czasu stał się bardzo intuicyjny. Najszybciej mi się na nim słucha/szuka i tak dalej. Można go też bardzo dobrze dopasować do siebie

Rozbroiła mnie wczoraj nazwa jednego zespołu - The Flying Burrito Brothers
Latające burito.... hmmmm

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
mam brzydkie paznokcie
Nie wierzę. Nie Ty. W końcu byłaś jedną z niewielu, co do których Szczęście prosił bym ponownie zdjęcie pokazała, bo takie piękne...
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora