Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-02, 19:43   #142
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Fishy279 Pokaż wiadomość
Może się jeszcze skrócić przez to nieodmawianie :x
Bez przesady i popadania w skrajności...

Najgorszą głupotą jest odmawianie sobie czegoś bo ileś tam osób tak robi i twierdzi, że to bardzo zdrowe.
Najważniejsza sprawa to słuchać swojego organizmu i obserwować jak reaguje na to, co mu serwujemy, a jak się ma z czymś problemy - zwrócić się do lekarza i nie próbować na siłę przyzwyczajać się do innego sposobu żywienia - zwłaszcza jeśli zaczyna ono bardziej szkodzić niż pomagać.
I tyle.
Jak już napisałam w jednym z poprzednich postów - też miałam akcje z częściowym odrzuceniem swoich żywieniowych nawyków w imię piękna i to nie było mądre posunięcie z mojej strony - byłam wiecznie głodna, osłabiona, chudłam, a skóra jaka była, taka jest.
Mam mega szybką przemianę materii, jestem szczupła i wysoka, a takie coś jak spadek wagi i osłabienie z powodu wywalenia ze swojego menu 'złych' produktów jest mi najmniej potrzebne.
Jedzenie wszystkiego w normalnych nieprzesadzonych ilościach mnie nie zabije.
Tak jak każdego zdrowego człowieka.
[Btw, nie cierpię widoku wiecznie sfrustrowanych kobiet, które nie zjedzą kawałka pizzy, czy ciasta bo coś tam - choć chcą - i męczą się z tym niesamowicie - koszmar].
Żyć, jeść i dbać o siebie mądrze - to jest najzdrowsze podejście.
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora