Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-05, 16:26   #3918
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ano dokładnie..... Malo który klient zna swoje prawa.
Np takie, że obowiązującą ceną jest ta widniejąca koło towaru. I nie ma znaczenia, że panie pomyliły się w trakcie sprzątania, że ta cena która tu na półce widnieje nie dotyczy 100ml wody, ale 30, albo, że cena promocyjna nie obowiązuje już dziś, tylko ktoś nie zauważył że trzeba ją zamienić..... My jako konsument mamy prawo kupić po tej niższej cenie, a sklep ma obowiązek produkt tak sprzedać.

Raaany mamy tu radio pisane!
Czyli jeśli na półce pod 50 ml wodą wisi cena z nadrukiem, że dotyczy 30 ml wody, to i tak mam prawo kupić ją za cenę 30 ml?

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Koocham folię

A jak włosy, udało się dojść do ładu z kołtunami?
U mnie już definitywnie zaczyna się czas wiązania.... Po dzisiejszej przebieżce z dworca na uczelnię w kapturze w zasadzie nie miałam co zbierać, taki przyklap
Jo tyz

A moje włosy mnie dziś zaskoczyły na maxa. Od jakiegoś czasu chodziłam w prostych, więc postanowiłam, że dziś się z nimi pożegnam. Ukręciłam żelu, "pokręciłam je" i poszłam. Wracam, patrzę, a tam... piękne angielskie loki a'la Beatka Tylko po bokach, ale z tyłu mocne fale. "Kiedy wszystko idzie źle..." moje włosy wesprą mnie


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3743563 9]No ile osób sprawdza wszystko dokładnie na paragonie albo na czytniku cen, jeśli w koszyku ląduje na raz kilkadziesiąt albo i kilkaset produktów? Ja to robię, ale wiem że niektórzy dają się robić w bambuko.

[/QUOTE]

Ja. Namiętnie.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dzień dobry
poniedziałku skończ się


zrobię tak kiedyś mojemu dziecku
swoją drogą niektóre reakcje są mega
Skończ się poniedziałku. Skończ się zimo. Precz z zimą!


Te bliźniaczki na początku były słodziutkie

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Mój w miarę aktualny kształt - proszę o sugestie jesli macie
Po zmianie na migdały jeszcze nie byłam z nich zadowolona, teraz już bardziej
To już jest nudne. Ile można chwalić i się ślinić? No ile?! Wrzuciłabyś coś brzydkiego

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;37438172]Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!
Słuchajcie bo to niespotykane!
Pani w szkole od angielskiego oddawała dziś kartkówkę ze słówek,patrze i nie dowierzam a tam: celujący.
Pani od francuskiego oddawała dziś sprawdziany patrze,oczy z orbit mi wychodzą,szczena opada,patrzę jeszcze raz a tam pisze : celujący !
Dwie szóstki jak na jeden dzień to za dużo wrażeń....[/QUOTE]



---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
preziu- z tego co widze po naklejce to są produkowane w moim mieście także jest taka mozliwość że nie sa dostępne :P
Wiesz jak pocieszyć człowieka
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora