Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 19:54   #470
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
Janeczko dziękuję za życzenia dla Filipka :-*

Właśnie wróciłam z przychodni młody waży 10kg200gram i ma 85cm:-D pani pytała co je,co mówi,czy chodzi i czy według mnie dobrze widzi i słyszywszystko jest ok

Dziewczyny co myślicie o takich samochodzikach na których dziecko siada i może się nóżkami odpychać?? Młody uzbierał trochę kasy na urodzinach i myślałam żeby może mu coś takiego kupić...widziałam fajnego w smyku,taki czerwony samochodzik z tej bajki o autach...tylko nie wiem czy to dobry pomysł...ma może któraś z Was coś takiego???warto kupować czy raczej nie???

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------



GRATULUJĘ!!!

Michał to ma. Niestety nie trafiony prezent. Dostał od mojego ojca jeszcze jak byłam w ciąży. Więc trudno było się wstrzelić kiedymu będzie pasować. Do tej pory mógł nim jeździć na dworze bo w domu nie ma gdzie, a że w lecie jeszcze nie umiał chodzić, to stał pod garażem i tylko go serwisował, ale nie teraz się przecież przyda będzie nim śmigał po przedpokoju oj ale zamieszałam
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując