Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-07, 21:25   #4233
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
A ja usiłuję się przekonać do bardziej migdałowych paznokci tzn spiłowałam te kanty, ale szpica robić nie będę na pewno. Może coś się uda zrobić z tych moich nieprzyrośniętych boków w ogóle wiecie co, mam takie zwątpienie kosmetykowe,tzn mam poczucie że się u mnie marnują. Paznokcie mam beznadziejne, oczy opadające i nawet nie mogę wykorzystać tego co mam w swoich zbiorach. Tak samo lubię ciuchy, mam ich naprawdę dużo a nie jestem zbyt zgrabna.. przepraszam za te smęty
oj, maruda dej? mi troche przeszło po dwóch piwach. gorszy dzień? jesień? przejdzie, jesteś piękna Kochana


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;37481780]Chemii nie było.Coś chyba komuś stało i pani z chemii musiała jechać do szpitala.[/QUOTE]

z jednej strony to dobrze, z drugiej szkoda kobiety.


Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki Wróciłam z Barcelony, było super Przepraszam, ze nie nadrabiam, ale za dużo się tego zrobiło a jestem zawalona nauką i rysunkami
heeeeej
super, że zadowolona, czekamy na więcej opowieści


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3748383 5]Przyszłam się pożalić... W naturze nie było już fioletu z limitki... pojechałam do drugiej... tez nie ma... Już nawet nie jeździłam na drugi koniec miasta bo korki... i w ogóle gdzie to tak się za lakierem uganiać

Jutro na szczęście w nieszczęściu małżon musi objechac pół województwa, to przy okazji karteczka w kieszeń i o pięć natur zahaczy [/QUOTE]

to ja chyba nie mam po co jutro na świętoduską iść..
a się napaliłam na ten Alice


Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
ha ha ha pfff



już mi przeszło, jak nie dostanę to sobie coś innego kupię
i dobrze


Cytat:
Dobra
teraz mój spam mam dla Was
lakiery to:
mgiełka golden rose
essence 126 date in the moonlight

znów nieskromnie powiem, że cudo, jak dla mnie
cudneee!


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Załącznik 4969586

Załącznik 4969587\

Główny cień na całą powiekę, to pigment essencowy ze zmierzchowej limitki, kreska zielona llką pokryta cieniem chabrowym MIYO, cieniowanie powiek, paleta coastal scents i brązer The Balm. Rożświetlenie łuku- Paese- mgła pudrowa
świetny makijaż!


Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
To dobrze, bardzo dobrze.
dziękuję
powiem szczerze że nigdy mi organiczna nie szła, a tu na studiach całkiem całkiem.. i nawet to rozumiem (odpukać w niemalowane!)





i wiecie? rozwaliłam do końca krzesło na mieszkaniu ...
i mam chęć zapalić -.-
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora