Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Osoba taka jak ja skazana na uciążliwe życie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-11, 18:26   #17
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Osoba taka jak ja skazana na uciążliwe życie?

Cytat:
Napisane przez valerverda Pokaż wiadomość
Ja mam 20 lat i też problem w domu co przelewa się na resztę mojego życia.

Wątpię czy problem leży w wieku. Najgorzej jest gdy ma się 13-15 lat to jest okres dorastania. W wieku 17 lat zaczynasz widzieć jaki ten świat jest. Fakt może to wszystko przerosnąć człowieka, ale gdyby się miało oparcie w rodzinie i normalną sytuację w domu nie spadało by się w coraz to w większą otchłań. U mnie problemy zaczęły się po liceum. A ostatnio ojciec dla mnie i dla mojej mamy wykrzyczał, że ktoś nam miesza w głowie i że to wszystko nasza wina.

W moim przypadku ciężko chyba zrzucić winę na okres dorastania? mam go już raczej za sobą
O nie, znam to; najlepiej wyrzuć z pamięci tego typu durne teksty. Typowe dla rodziców, którzy sobie z czymś nie radzą

Według mnie 17 lat to o wiele gorszy wiek niż ten wczesnogimnazjalny, bo to są próby znalezienia swojego miejsca na świecie, co jest po prostu trudniejsze, niż radzenie sobie z tym, jak nam odbija w wieku 13 lat

A 20 lat to wciąż niewiele. Chociaż fakt, powinno się już być choć trochę "stabilnym".
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując