Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Givenchy - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-21, 19:52   #1219
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez dorota_ Pokaż wiadomość
Hmmm ciekawe a mi Pani w Sephorze powiedziala ze niebawem bedzie light pastel.... ale jak juz zdazylysmy sie przekonac Panie z Sephory bywaja czesto niedoinformowane... to tak samo z ta promocja -20% w jednej sephorze powiedziano mi ze trwa do konca lutego a w drugiej ze do 17 lutego.... I badz tu madry czlowieku...
DZIEWCZYNY WAŻNY KOMUNIKAT Z PIERWSZEJ RĘKI

własnie dzwoniła do mnie Pani z mojej ulubionej perfumerii z sieci Perfumerie Polskie z info, że nie wejdzie do nich odcień 01 , ale za to na pewno będzie u nich dostępny numer 04 i UWAGA UWAGA ... 05 - czyli jednak cos dla bladych twarzy

wiadomośc jest pewna, bo Panie zawsze dzwonią do mnie tylko z pewniakami, więc ja juz poprosiłam o odłożenie 05, kiedy wejdzie do sprzedaży w tej perfumerii powiedzą mi w piatek, bo jadę na makijaż i do tego czasu maja już wiedzieć przybliżoną datę

alez mi kobitka humor poprawiła, szkoda że 01 nie będzie, ale chociaz coś na pocieszenie

Doroto, w weekend byłam w Warszawie, pytałam w Złotych Tarasach w Sephorze o Light Pastel i powiedziano mi, że nie wiadomo im nic o wprowadzeniu tego odcienia do Polski, więc może rzeczywiście 01 nie będzie, chyba że zapypiemy dystrybutora mailami z pytaniem właśnie o 01, może stwierdzą, że jednak warto ściągnąć i ten odcień
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując