Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-14, 08:16   #228
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Smoo Ja bym je zmigdaliła jeszcze troszkę.
jeszcze?
wydawały się wtedy takie mega szponiaste


Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
wiesz, nie ma się czym chwalić bo kolory średnio dograne. Jak tylko coś sensownego zmaluję, to tu wrzucę
oj tam, pokaż


Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Czy Wam również Jacob's Protection zgęstniał? Ja chciałam teraz nim pomalować paznokcie i nie mogę - glut na całego.
ciągnie się, ale to podobnie jak zaraz po zakupie. aż normalnie mnie przeraziłaś!


Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
A mnie jakoś nie przekonuje... Ja nie przepadam za niebieskim kolorem. W Rossie wydawał mi się bardziej turkusowy.
I powtórzę coś, co Śniegowa już tu setki razy mówiła Nie znam lepszego mazidła do suchych skórek od balsamu z Mydlarni u Franciszka Wystarczy, że posmaruje nim łapki tylko wieczorem, a nie mam problemów z suchością, w dodatku nie muszę ich jakoś specjalnie odsuwać
ale on wcale niebieski nie jest, może w buteleczce owszem ale na paznokciach mi on bardziej na turkus z zielenią wygląda no ale jak się przekonać nie możesz, to nic na siłę
a jak pokończę wszystkie kremy i balsamy do rąk to będę może kombinowała jak dojść najszybciej do tego balsamu, skoro tak go chwalicie



Cytat:
Napisane przez freewolna6 Pokaż wiadomość
ale się rozpisałyście ;O postaram się was jutro dogonić xD szybko przejrzałam tylko zdjęcia i macie cudowne paznokcie

teraz ja pokażę, co mi odrosło i co z tym poczyniłam nocną porą wczoraj ;P

Załącznik 4979130

Załącznik 4979131
super !


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Potwierdzam, przy regularnym stosowaniu działa cuuda!
A do tego jest niesamowicie wydajny!
to jeszcze wtajeniczcie mnie jak cenowo?


Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
Dobry dień

to takie frustrujące, kończą mi się wszystkie kosmetyki na raz, łącznie z fluidem i korektorem, i będę musiała zostawić kupę kasy w drogerii
a tak miałam oszczędzać
tak zawsze kończy się moje oszczędzanie.
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora