Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 12:34   #418
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Łaaadnie

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ja od początku się zastanawiałam nad nią, ale opinie ma chyba najsłabsze z tej 5... i nie wiem. Czekam, może ktoś doda zadowalającą mnie recenzje i swatche.

pięknie
Ja właśnie mam jakieś swoje (bardzo piękne) wyobrażenie o niej, ale czy to rzeczywiście się sprawdzi, hmm... Jeszcze się zastanowię


Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Jaaaa Cudowne. Uwielbiam takie kolorki, co to za lakiery?

Kształt super, teraz lepiej go widać. I jak urosły!

niebieski - Wibo Express Growth, niestety nr się starł od używania ale Wibo ma tylko jednego takiegi błękitka, więc jeśli znajdziesz, będziesz wiedziała, że to on
pistacjo-mięta - Jumpy 164. Jumpki są już na finiszu wycofywania, ale z Vipery Bambinii można znaleźć podobny albo nawet ten sam

Z kształtem się żegnam w ten weekend
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Przyszłam Wam pomachać w nowym wątku

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
A mnie się bardziej podobają, niż od Śniegowej
(Śniegusku, nie bij...)
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Wróć. Zerknęłam jeszcze raz. W okularach. U vivinn bardziej podobają mi się chyba kolory, a u Ciebie zaś kształt - wszystkie są równiutkie (vivinn, źle widzę, ale tak ułożyłaś dłonie, ale wskazujący nie jest bardziej owalny?)
Tak czy siak dziękuję
Kształt już tracę, to dlatego Moje paznokcie nie nadają się do dłuższych kwadratów, bo tunel jest tak cholernie nierówny, że zawijają mi się boczki. A w pipkach się boczków nie piłuje, więc już zaczyna być niefajnie. Dlatego, patrz wyżej, będę coś modziła z kształtem, jak znajdę trochę czasu
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Nie wszystko srebro co się świeci...


Borze szumiący! Zabiłaś mnie

cdn...
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora