Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-15, 18:35   #452
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Borze zielony, co za płytka
Chętnie zobaczyłabym je w krótszej wersji, tak z czystej ciekawości jak się prezentują
Jej dziękuję
A wiesz co, ja już je coraz krótsze zaczynam piłować. W ogóle chyba zachorowalam bo ostatnio patrzyłam, zasłaniając paznokieć, jakbym wyglądała w krótkich kwadratach :P
Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Dobry wieczór




ameljja, zarówno te srebrne paznokcie, jak i golaski, są piękne. Już nie wiem, co mam Ci innego o nich pisać, bo za każdym razem jest fantastycznie. Wiesz, szczerze mówiąc to patrząc na nie się wzruszyłam. Ja nigdy nie będę mieć takiej długiej płytki, a Ty po prostu dostałaś to w genach Nawet jak pokazywałaś te obgryzione paznokcie to wcale nie były króciakami, ja takie pazurki mam aktualnie... Nie mogę się na nie napatrzeć. Taka płytka jest marzeniem chyba każdej z Nas. Nie znam nikogo, kto miałby dłuższą
Wieczór
- to moja reakcja na te Twoje wszystkie komplementy. Zawsze okropnie mnie podbudowujesz, dziękuję I nie smuć się, do każdej dłoni pasuje inna długość płytki. Ważne jest dbanie o nią, bo nawet króciaki mogą być piękne, o czym mnie przekonałyście
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
boże jakbym miała taką długą płytkę jak ty to bym ciągle w spiłowanych do opuszka chodziła mi się widzą u ciebie pipki niż migdałki ale nie wiem czy lubisz
Dziękuję No kuś z tym piłowaniem
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora