Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Wrocław
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-17, 22:50   #3579
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
dwukrotne mycie męskich włosów przed strzyżeniem nie jest konieczne to raczej taki bajer podnoszący cenę. Opis ścięcia standardowy jeśli ktoś nie chce maszynką, nic niezwykłego.
niestety się nie zgodzę z tym. Włosy TŻ nie należą do łatwych w okiełznaniu, zazwyczaj na początku po ścięciu są w miarę, zaś z biegiem czasu co raz gorzej się układają a tu taka sytuacja nie ma miejsca. Niebawem wybiera się na kolejne cięcie, bo był zadowolony a to najważniejsze
Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Dokladnie taka sama jest Agnieszka z Megi
lubie to miejsce za to, ze mozna mowic i pytac smialo o wszystko i otrzyma sie odpowiedz, bez zaslaniania szefem i innymi ich tajnikami.
Tez mnie zaskoczylo, kiedy zaproponowala mi, zebym przyniosla swoje farby, bo niestety pracuje na Londzie, a moje wlosy potrzebuja aktualnie czegos innego, dlatego zapisalam sie do Ani z Kwiskiej na Joico, ale to tylko mala odskocznia, mam nadzieje, ze rewolucja dla mojego koloru
Aga jest spoko jeśli chodzi o słuchanie i wykonanie zleceń, ale ostatnio się trochę zraziłam... zawsze jak dzwonię, by się umówić to słyszę, że nie ma czasu. Korzystam z jej usług od kilku lat, więc zostać 30min. po pracy to chyba nie jest problem Ja przynajmniej tak to odbieram. Niestety nie mam możliwości dostosowania się do terminów. Zatem będę się chyba rozglądać za innym fryzjerem.
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując