Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z przedstawicielem jakiego zawodu nie mogłabyś być?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-18, 13:24   #96
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Z przedstawicielem jakiego zawodu nie mogłabyś być?

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Mnie zawsze ciekawi, że dziewczyny w tego typu wątkach skreślają lekarzy, bo z moich obeserwacji wynika cos przeciwnego: koledzy lekarze mają po prostu wstrząsające powodzenie, opędzic się od dziewczyn nie mogą
Norma, ja to widzę wśród kierowców ciężarówek Niby mało która by się związała, a jak przyjdzie co do czego to wcale tak mało chętnych nie ma

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
A potrafiłybyście być np. z rzeźnikiem albo myśliwym?
Nie mam pojęcia. Kolega rolnik przyniósł mi ostatnio świeżo zmielone mięsko po świniobiciu - pycha. Niby smutno że prosiaczka trzeba było zabić, a świniobicie jest dość dramatyczne...ale kotleciki wtranżoliłam Dziczyzną też nie pogardzę, zwłaszcza jak kilka razy w roku mi przeorze działkę
Nad rzeźnikiem i myśliwym bym się zastanowiła, natomiast ni hu hu nie mogłabym być z kimś, kto pracuje w bacutilu. Ale to głównie ze względu na odór właśnie...

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaja-ja Pokaż wiadomość
Ja tylko przytoczyłam przykład "bezużyteczności" , kiedy to osoba z duszą artysty idzie na mało "użyteczne" studia, bo ma posadkę zaklepaną u taty i w głębokim poważaniu fakt, że sama na siebie nigdy nie zarobi.
Ja z kolei znam dziewczynę, która poszła na prawo, bo ma matkę notariusza i nawet bez aplikacji się załapie do pracy. Znam też ludzi studiujących farmację "bo ojciec ma aptekę" i budowlankę "bo ojciec ma zakład". Żadne studia nie określają powodów, z jakich się na nich znaleźliśmy, temu ciężko mi określać że humaniści to są bezużyteczni, a ścisłowcy niezbędni

I o ile rozumiem Twoje stwierdzenie, że z humanistą byś się nie dogadała, bo masz takie a nie inne zainteresowania, o tyle jednak hasło jamestown o podatkach, które wzbudziło takie kontrowersje, było zbędne Moim zdaniem
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując