Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 19:50   #698
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość

W ogóle to właśnie pomalowałam pazury virtualem z biedry i jest boski
Noooo! Dobrze, ze ktoś podziela moją miłość do nich. Ale powiem po cichu, ze Joko jeszcze fajniejsze

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Są przepiękne . Mam 106, 111, 114 i 116, na razie testowałam je na wzorniku i jestem zachwycona! Pięknie kryją i naprawdę wspaniale wyglądają.
114 i 116 chętnie bym zobaczyła

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
No i obraziłam się
Źle się odbiło, zbąbliło jak nieszczęście, utwardzacz gęsty już niemiłosiernie, a top, którego ostatnio zawsze używam (Manhattan przyspieszający wysychanie) nie nadaje się do nakładania na suchy lakier, o czym się dziś przekonałam... Podsumowując: nie mam dobrego utwardzacza, nie mam kasy na utwardzacz, mam brzydkie mani i nic nie umiem na kolokwium...
I wiecie co teraz zrobię? Zastosuję taktykę je.bać to i pójdę oglądać serial Nie dam się pożreć złemu humorowi A do kolosa jeszcze zdążę się pouczyć, o!
OoO mamo... sa czasem takie dni kiedy lepiej zostawić mani samemu sobie... nie raz było tak, że ślicznie wyszło mi malowanie, zero bąbli itp iiii nakładając top albo stemplując zepsułam wszystko!
Tylko ja jestem goopek i zazwyczaj zmywam... maluję od nowa..
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora