Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-22, 12:20   #4840
sss87
Zadomowienie
 
Avatar sss87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 263
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez _Elena_ Pokaż wiadomość
hej dziewczyny po jakimś czasie obserwacji postanowiłam się dołączyć do wątku ))
ślub biore pod koniec czerwca w Lublinie,i ostatnio szukałam sukni ślubnej, niestety nie znalazłam w salonie takiej odpowiadającej moim oczekiwaniom, dlatego postanowiłam uszyć. czy któraś z was ma do polecenia jakąś dobrą- tanią krawcowa(suknia ma być cala z tiulu wiec wszelkie skomplikowane zdobienia odpadaja) dlatego nie wyobrażam płacenia sobie za taką suknie >2000, mam nadzieje że poratujecie gdzieś na forum kiedys czytałam że w zamościu jest dużo taniej, niestety nie mam możliwości zweryfikowania tego
Hej, ja mam sprawdzoną krawcową, mogę Ci przesłać namiary na PW. Co do ceny to najlepiej jest z nią porozmawiać - wszystko zależy od fasonu i użytych materiałów. Jeśli suknia nie ma zdobień i koronek, to na pewno będzie odpowiednio tańsza.


Dziewczyny, podczytuję wątek w miarę regularnie i chciałam Was spytać o zaproszenia - gdzie zamawiacie? Decydujecie się przez Internet czy w którejś z lubelskich firm?
__________________

sss87 jest offline Zgłoś do moderatora