Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blue & Gold
Wątek: Blue & Gold
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-22, 18:42   #13
OlZuMo
Zadomowienie
 
Avatar OlZuMo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Niemcy Hildesheim
Wiadomości: 1 265
Dot.: Blue & Gold

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No wiesz, każdy inaczej odbiera nieco perfekcyjność
Ja np. ciągle za nią gonię i ciągle coś mi się nie podoba w moim wykonaniu
W ogóle to masz fajne poczucie humoru i dobry dystans do siebie i to się ceni Bo większosć ludzi na jakąkolwiek krytykę agresywnie lub obrażalsko reaguje
No to mozemy sobie podac ręce bo ja z tą perfekcyjnością mam tak samo ,ciągle mało i mało ,ale wiesz ze to dobrze hihihi bo nie siadamy na laurach tylko gonimy dalej do przodu Hmm a z tym poczuciem humoru to ,no staram się być pozytywnie do świata nastawiona ,a z krytyką to jest u mnie tak ,że chyba mój wiek już tak działa ,może jak bym miała o 7 lat mniej i kredki w głowie to pewnie by był foch Za stara jestem na takie dyskusje jak w wątku obok

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Nie chodzilo mi o to ze niebieski ze zlotem sie gryzie bo to ciekawe polaczenie bardzo fajnie tez wyglada turkus ze zlotem ale moze by tam dodac fioletu, granatu lub brazu jeszcze, bo tak to troche mdlo i moze dlatego mam takie odczucia jakby czegos brakowalo a usta i poloczki zdecydowanie w chlodnej tonacji bym tu widziala... sprobuj jeszcze raz i pokazuj
Aaaa ty !! Zrobię dla ciebie ten makijaż i udowodnię ze jest ok nawet na mnie

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
kombinatorka, laik, która lubi pobawić się makijażem a wychodzi co wychodzi nie przejmuję się, tylko kombinuję dalej
widzę, że Ty podobnie... i bardzo dobrze


he! skądś ja to znam

co do krytyki to w wątku obok ciekawa dyskusja na dwie strony
Dokładnie kochana makijaz to zabawa ,masz racje i trzymaj tak dalej A co do kombinatorki laik siiiiiiiiiiiiii ja też

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Z autopsji pewnie Jak ja bym chciała olać to surowe oko i niechżeby mi sie chociaż raz spodobało to, co wytworzę

A rzeczywiście, rzeczywiscie ciekawaaaa
No byłam tam zagladałam też hahahah i powiem wam że nie zła komedia uśmiałam się jak głupia ,hahahahah sex w basenie i zajście w ciąze uuuu (można nawet się czegoś dowiedzieć ,) albo ciąża przez majtki iii brokat na żel do włosów lub lakier cholera nie wiadomo czy płakać czy śmiać się
OlZuMo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując