Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-25, 21:59   #1675
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Uwaga! Podaję moją autorską teorię wyjaśniającą ten proces

Prezesie, moim zdaniem ta tendencja świadczy o nieuchronnym wychodzeniu z depresji. Do tej pory zajmowałas się głównie ostrzeniem pazurków. Szykowałaś się do obrony przed nieokreślonymi napastnikami, którzy w każdej chwili mogliby zagrozic Twemu bezpieczenstwu. Gdyby tylko któryś podszedł zbyt blisko, to Ty, niczym dzika tygrysica, jednym ruchem byłaś gotowa uszkodzić mu co najmniej twarz, a podejrzewam, że w ostateczności szramy mogłyby uszkodzić również inne części ciała .
Tymczasem aktualnie Twój organizm daje Ci znaka, że teraz na topie będzie ogólnie pojęte Peace&Love, szczegółowo wyrażone w pocałunkach składanych miękkimi, CZERWONYMI ustami na powierzchni interesujących Cię osobników...

Jednym słowem - szaleństwo miłości i pożądania

Ta krótka analiza wykonana przez światowej sławy fachowca niech będzie Ci drogowskazem na dalszą drogę życia. Amen
Zła, brakowało mi Twojego poczucia humoru. Baaardzo
Światowej sławy fachowiec się nie myli. Zmieniam taktykę mhyhyhy Nawet se róż kupiłam A to oznaka poważnych zmian.
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora