Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziwne zachowanie chłopaka
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 15:09   #8
kangu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 625
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Cytat:
Napisane przez pogubiona88 Pokaż wiadomość
Oczywiście. Wszystko na to wskazuje a sms tylko to potwierdza. Pomyłka? Wiesz co, mi się kiedyś też jakaś głupia pomyłka zdarzyła (nie aż taka jak Twojego faceta, ale też dwuznaczny sms). Jaka była moja reakcja jak dostałam smsa? Wywaliłam oczy i poszlam do mojego (już ex) faceta z komórką i zapytałam czy zna taki numer bo dostałam dziwny tekst i nie wiem czy to pomyłka czy ktoś mnie wkręca. A on? Zatrzymał tego smsa... Nie myśl, że to pomyłka a cała reszta spowodowana jest ciężką pracą. Wiadomo, człowiek który pracuje cały dzień może nie mieć ochoty na seks...Ale właśnie...weekendy.... czy nawet czułośc jakaś przytulenie. Do tego nie trzeba być wypoczętym. A ten sms był był PO tym jak zaczął być miły cz wcześniej? Jak wcześniej , to możliwe że dziewczyna kopnęła go w 4 litery i zaczął się przymilać.
zgadzam sie z dziewczynami,
wydaje mi sie , że musisz postawić sprawę jasno przed nim, bo jakie masz wyjscie?
zyc w takim związku jak teraz w którym i tak nie wyglądasz na szczęsliwą i zadręczać się tym czy zdradza czy nie?
kangu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując