Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Krótkie włosy u faceta, pasta do włosów a ich pielęgnacja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-07, 10:42   #6
krash
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 24
Dot.: Krótkie włosy u faceta, pasta do włosów a ich pielęgnacja

Witam,

Pasty używam około tygodnia, ale mogę zagwarantować, że to nie wina pasty - włosy czasami wypadały mi nadmiernie zarówno kiedy używałem taniej gumy Joanny jak i drogiej, jednocześnie nie niszczącej włosów Schwarzkopf Osis Thrill albo Chaotic, więc problem leży w czymś innym. Szczerze powiedziawszy, sam efektu nie odkryłem, ale warto się zastanowić czy Twój facet też suszy włosy suszarką i układa je przedtem pianką. Może w tym leży problem? Kiedyś włosy wypadały mi jak lekko przeczesałem je ręką, właściwie oprócz pianki nic nie zmieniłem i teraz ani jeden z głowy nie spadnie. Początkowo używałem jakiejś pianki Wellaflex mojej dziewczyny, potem kupiła mi jakąś Pantene dla cienkich włosów i była świetna, teraz podbieram jej odżywkę do włosów bo tym też można ładnie je utrwalić i nadać początkowy kształt fryzurze, a potem tylko poprawić niewielką ilością pasty (nawet mniejszą niż przysłowiowy "orzech laskowy").
krash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując