Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-12, 11:02   #4053
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Położyłam się przedwczoraj z wilgotnymi włosami i teraz cały czas szopę mam...już jedwab nałożyłam, i trochę pomogło, a wczoraj w spiętych chodziłam
Byłam na zakupach kosmetycznych dziś, zakupiona odżywka do OMO Naturia fioletowa z lnem i rumiankiem (test), czerwony lakier do paznokci, odżywka czarna w spray'a gliss kur, na takie wpadki jak dziś z włosami no i puder...ale z pudrem wtopę za zaliczyłam znalazłam puder który mi pasuje, joko virtual pure mat transparentny,TEN, no i poszłam po niego do drogeri, mówię Pani, że chce transparentny Joko i dostałam Velvet Finish, TEN, coś mi się nie podobał bo wydawało mi się że poprzedni był jaśniejszy, no ale wzięłam, przychodzę do domu, porównuje a to nie taki jak chciałam
Kitka Ty pisałaś pozytywną opinię o tym Pure Mat, używałaś może tego Velvet Finish??
Ja nałożyłam go i odcień transparentny jest bardziej beżowy, na szczęście cerę mam podobną więc pasuje, ale chyba matować będzie gorzej
No i w Rossmannie nie było tego tuszu Wibo niebieskiego co polecałyście
I nawet butów nie kupiłam, a wszystkie dziurawe zimowe mam
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora