Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-14, 07:09   #1462
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomości: 439
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez diamentum Pokaż wiadomość
Rozjasniacz kładła mi córka /warstwami żeby było jak najbardziej równomiernie/ trzymałam ponad 50 minut ... i jak pisałam kiepsko wyszło. Nie wytrzymałam i na następny dzień położyłam sama jeszcze raz rozjaśniacz na całe włosy na 40-50 minut. Efekt 3 cm białe kolejne 5 pomarańczowa żarówa potem już ciemny rudy z czerwienią. Musiałam coś z tym zrobić zatem kupiłam szampon palette karmel dodałam kapkę miedzi i połozyłam tylko na białe odrosty ok.5-6 cm ... wyszło idealnie... kolor jakby jednolity z naturalnymi ciemniejszymi pasemkami. ALE CO TERAZ ??? Jaki powinien być mój nastepny krok? Jak długo czekać (włosy przesuszone ale stan chyba ok - boję się bo są cienkie z natury) znowu rozjasniać ? zrobic kąpiel ? czy tylko kłaść farby rozjaśniające? Jakie długie powinnam robić przerwy przy rozjaśnianiu? Proszę o pomoc i opinie



nie wiem co mnie naszło z tym karmelem ... użyłam palette nugatowy brąz plus kapka kasztanu

O matko rozjasniacz na az tak dlugo da razy pod rzad? I to na cienkie wlosy?

Ja bialych koncow nie mialam co prawda ale po kilku dniach okazalo sie ze sie lamia i placza... I ze sa spalone.
__________________
Właścicielka czterech Kotowatych oraz mama małego Skrzata...
Moim marzeniem są dłuuugie włosy...oraz jednolity piękny ciemny rudy!


"Podążaj za pragnieniami, pamiętaj lecz, że cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odpłaci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując