Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-14, 11:05   #4211
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cześć

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Ja będę miała na Święta
Ja chyba na Sylwka jak co roku

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
wiecie co zrobilabym sobie na stare lata-->czyli teraz kolczyka w pepku kiedys miałam i mam tam blizne i takie zgrubienie i bym sobie znowu walnela. tyle ze brzuch mam taki wiele do zyczenia pozostawiajacy...i jednak chodze na basen a chyba jest zakaz, tak?
aczkolwiek coś mi sie głupoty trzymaja
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ja też mam ostatnio fazę na kolczyka w pępku I też nie mam fajnego płaściutkiego brzuszka, wręcz przeciwnie Mój tż nie za bardzo jest zadowolony tym pomysłem, stwierdził że woli kolczyki w nosie albo języku jak już
Mnie się też kombinowanie czasem włącza ale kolczyki mi się zdążyły już znudzić więc myślę o tatoo

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

ja mam w pępku już 8 lat w języku 7 monroe 6
w nosie już nie mam jak zdecydowałam się na monroe to usunęłam z nosa co za dużo to nie zdrowo
To podobnie jak u mnie ja mam w jęzorze już jakieś 8 a w pępku jakieś 7 z tym że pępek przebijała mi koleżanka miało się kiedyś zagrania

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja też nie miałam wcześniej dlatego skusiłam się na truskawkowy nie wiem jak inne ale ten to pomyłka
po tym w słoiczku szczypią
Jeśli chodzi o Carmex to ja uwielbiam z tym że wersja wiśniowa jest najlepsza i taka tez posiadam. Słyszałam dużo opinii że truskawka jest paskudna właśnie dlatego nie zamierzam nawet testować może przeszkadzać to że on lekko chłodzi fakt i że tak lekko miętowo/ziołowo pachnie ale jest zbawieniem na mega zaniedbane usta za to go kocham że teraz kiedy mam tragedie na warach przez kaloryfery i pękają mi co rusz to po nałożeniu czuje niesamowitą ulgę która się utrzymuje długo czego po innych zwykłych pomadkach ochronnych nie było mowy a próbowałyście te masełka z Nivei? Mnie kuszą strasznie. Miałam tą pomadkę z Nivei tą Vitamin Shake ależ ona pachnie aż chciałoby się zjeść ale to tak jak mówię w czasie kiedy moje usta nie wymagają szczególnej uwagi bo z tym co mam teraz by sobie nie poradziła

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Niveą też co chwilę smaruję usta i koniecznie na noc, nie zasnęłabym gdybym nie posmarowała nawilżającą pomadką jak nie mam to smaruję zwykłym kremem Nivea
a Wasi TŻci też smarują pomadkami ochronnymi usta? mój ma męską Nivea i taką zwykłą Neutrogenę, ale jak chce posmarować to zawsze robi to w taki sposób, żebym tego nie widziała
Mój Tż nie znosi wszystkich mazideł na usta czasem Go w konia robię i smaruje obficie swoje a później mu buzi daje bo inaczej nie ma rady

Uciekam dziś do Tż na weekend ostatni taki "Nasz" przed Świętami więc skorzystam z tego czasu póki nie ogarnął wszystkich totalnie Świąteczny chaos.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2012-12-14 o 11:06
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora