Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-19, 13:38   #3523
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

A ja tak pytałam bo zrobiłam głupote...uprawialam stosunek bez zapezbieczenia ale bez wytrysku wewnatrz. I tyle sie naczytałam potem ze w preejakulacie moga byc plemniki (choc wiele zrodel mowi ze nie ma ich tam). Nie prowadze kalendarzyka, nie mierze temp.
Odkad cykl po odstawieniu anty mi ruszył miesiaczki mam w miare regularne cykl trwa 30 dni.
A stosunek odbyl sie 14 dnia cyklu. Mysle rozsadnie i na pewno nie ma mowy o ciazy, bo nie doszło do wytrysku ale marwti mnie ten peejakulat. Oczywiscie czytam objawy i sie nakrecam, z tego wszystkiego z nerwow boli mnie brzuch i głowa
i jestem praktycznie pewna ze ciazy nie ma. ale w ten piatek mam depialcje laserową bikini i szczerze powiem ze troche sie obawiam. Bo mimo ze jestemw sumie pewna ze tej ciazy nie ma jak rowniez brak doniesień ze lasreowa depilacja szkodzi bo przecież dziala tylko na skóre i mieszki wlosowe, to jakiś 1 % szans jest. Szczegolnie ze tego 14 dnia mogły byc akurat dni plodne. W piatek bedzie 6ty dzień od tamtego stosunku...zrobie z rana test, mam nadzieje ze moze bedzie choć troche wiarygodny...

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2012-12-19 o 13:41
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora