Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plotkowy wątek dziewczyn przyjaznych zwierzętom!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-23, 05:48   #2238
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Plotkowy wątek dziewczyn przyjaznych zwierzętom!

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Sam, jesteś w ciąży? A ja nic nie wiedziałam
Wielkie gratulacje, bardzo się cieszę

Jeśli rezygnujesz z mięsa, jedz dużo warzyw strączkowych
Cytat:
Napisane przez EmilkaZ Pokaż wiadomość
doskonale rozumiem, jak wracam z domu do drugiego domu to też zawsze jest zamęt hahaha


wooow, Sami Gratuluje bobasa! i wytrwałości w byciu wege! bo wiem, że wiele kobiet podczas ciąży rezygnuje z tego stylu życia i niestety później do niego nie wraca.
A jak pozatym się czujesz?
Dziekuje dziewczyny. Udalo mi sie zaskoczyc naturalnie po 4latach staran Mam juz 31lat wiec sie ciesze.
Czuje sie fatalnie Bo to 9ty tydzien. No,ale trzeba przetrwac.

Emilko ja wege nie jestem Bo jadam tez ryby. Ale doktorka mi powiedziała, ze w czasie ciazy nie mogę jeść wiecej niż 2 razy w tyg.co i tak jest dla mnie dużo bo ja jadłam raz na miesiąc na dwa. No i żadnych owoców morza.
Nie mogę jeść tez alg. I nie mogę jeść soi- tylko przetworzone tofu.
Namawiala mnie na to żebym choć jadła kurczaka,ale powiedziałam ,ze nie ma takiej opcji. Powiedziała,ze mogę jeść wiecej jajek,ale może mi sie cholesterol podwyższyć. Kazała pić mi mleko krowie i jesc naturalne jogurty i biały ser,którego ja nienawidzę. Za to kocham żółty.
Zrezygnowalam z kawy bo fatalnie sie od razu czułam. Nie mogę nic zjeść wypić z kofeina , a uwielbialam lody kawowe teraz nie mogę na nie patrzeć.
Dziewczyny ciąża jest piękna,ale wszystko sie zmienia. Praktycznie na początku człowiek czuje sie jakby miał raka i coś go zjadal od środka.
Dlatego ja nie dziwie sie,ze niektóre wege wracaj do mięsa.
Ja mam tylko na mięso ochotę, taka zachcianke co nie znaczy,ze muszę ja spełnić Czasem mam ochotę na coś , najem sie tego ,a za 5min.laduje z głowa w wc, po czym znów zabieram sie za jedzenie

Jeszcze wiele nauki przede mną z ta ciąża i pewnie po tez
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując