Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prosze pomozcie mi! Włosy po rozjasnianiu!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-28, 16:52   #31
es7ef
Raczkowanie
 
Avatar es7ef
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 75
Send a message via Skype™ to es7ef
Dot.: Prosze pomozcie mi! Włosy po rozjasnianiu!!!

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Tak, oleje mogą się przyczyniać do nadmiernego wypadanie włosów lub "tylko" je wzmagać. Dlatego ja bym raczej ostrożnie do nich podchodziła.

Tak swoją drogą, o ile nie ma się alergii (która powoduje puchnięcie, nie poparzenie, tak swoją drogą, bo mam czasami wrażenie, że niektórzy mylą objawy), to można farbując na bardzo jasne blondy mieć zdrowe (wiadomo, że uwrażliwione) włosy i skórę głowy. A woda 12% może czasem wyrządzić kuku, przy wrażliwej skórze ja lubię używać troszkę oleju przed farbowaniem (u siostry, sama nie używam na swoich włosach tej wody, tylko 9%), ale pojawiły się osoby, u których przez tę metodę włosy nie rozjaśniły się za dobrze. Więc to ryzyko, bo kolor może wyjść rudawy lub żółty. Blond Bunny zaczęła myć odżywką przed farbowaniem i u niej się to chyba sprawdza. A ona farbuje farbami na wodzie 12%. Warto samemu wziąć sprawy w swoje ręce i się farbować, na blogu Blond Bunny jest sporo dziewczyn z ciemną naturą

No ale tak czy inaczej na razie trzeba poczekać, aż się skóra wyleczy.

A czy po takim dlugim czasie (po 2 tygodniach od odtstawienia oleju khadi) tez moga dalej wypadac ? ile to moze potrwac jeszcze ? Narazie zapuszczam swoje wloski tak z pol roku , te zniszczone bede scinac a potem zobaczymy dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam
es7ef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując