Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-28, 17:47   #1073
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez karolinga Pokaż wiadomość
Dziękuję na razie powiem szczerze, że nie mam czego piłować.. ale jak trochę podrosną, to nadam im ładny kształt. Nie będą mogły być za długie, bo gram na fortepianie, będę się też musiała zaopatrzyć w tipsy, bo malować też ich nie będę mogła A o nawilżenie nadal walczę

serdeczny mnie bulwersuje, nie wiem, czemu jest taki krótki... Wiele jest ładnych zdobień na tym palcu, a ja nie mogę ich zrobić, bo nie mam na czym
I dziękuję za wszystkie rady Kiedy nie będę mogła ich malować, 2 razy bardziej będę dbała o nie, naprawdę chcę mieć je ładne Na szczęście nie mam problemów z systematycznością, wczoraj spała u mnie koleżanka, o 4 nad ranem przypomniało mi się o posmarowaniu rąk kremem Koleżanka się w głowę pukała
nie chodziło mi żeby już siadać do pilniczka, oczywiście
dobrze że o kremie pamiętasz


Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Trzymaj się
tak jest!


Cytat:
Flormar dostał u mnie dzisiaj wielkiego plusa - pytałam babkę na stoisku o próbki podkładu, nie było, ale za to zaproponowała mi, żebym skoczyła do rossa obok po pojemniczki, to mi odleje z testerów. Przyniosłam słoiczki, dostałam 2 solidne odlewki ładnie opisane, pogadałam z panią chwilę, ponarzekałyśmy, że przy tym oświetleniu się podkładu dobrać nie da, ogólnie bardzo miło Ale chyba nic z tych podkładów nie będzie, nie te kolory
super, to się nazywa podejście...
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora