Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-28, 18:32   #2876
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Ja też kupiłam ten zestaw dr.Brandta,który polecałaś,mam nadzieję,że bedzie ok.W GB już balsamów Clarinsa do ust nie było,ale wziełam dwa zestawy Rexaline i Strivectina oraz ten dr.Brandta,a na Podwalu zestaw Jimiego EDP,jestem mega zadowolona z udanych łowów.
Ja tez już długo nic nie kupie,niedlugo mi sie limit na karcie skończy
Gratuluje udanych łowów

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Owszem, oba świetnie rozczesują i podkręcają, tylko ETK lepiej pogrubia. Generalnie idą w sumie łeb w łeb
Ja polecam, zwłaszcza teraz za cene 104 zł w zestawie

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ale dzisiaj się wywaliłam Potknęłam się i zleciałam ze schodów. Stłukłam się jak diabli, kolana i ręcę bolą okropnie. Ale rajstop nie podarłam

Dziewczyny nie mogę znaleźć odpowiedniego koloru podkładu. Dior 020 za ciemny, 010 za jasny i robi się jakiś różowawy z czasem. Mac NC20 też za ciemny. Chyba 0szaleję...

Didianko, kupiłabyś mi zestaw REXALINE? Teraz nie mogę do Trójmiasta się wybrać, a bardzo mi zależy na nim. Albo anybody can help me?

I ten balsam Clarinsa?
Biedactwo, moze powinnas pojsc do lekarza na przeswietlenie??

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Dziewczyny bylam w Daugalasie w SSC i promocja 2+1 dotyczy calego asortymentu, nie tylko bobików. Najtańsza z zakupionych rzeczy w prezencie.
Kupilam sobie korektora La praire, ten wklejony pare stron wczesniej, krem shiseido pod oczy i bobikowy podkład jako gratis.
I probowalam linery w zelu, grafitowy i granat, swietne są
Na pewno kupię.
Szkoda ze na moim zadooopowie nie ma Dougiego

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w SSC w Sephorze już o 10, i też widziałam na standzie cenę 45 zł, podeszłam więc do Pani z zapytaniem o co chodzi, pokazałam jej promocję na internecie (Bo próbowała mi wmówić że to napewno promocja na innej stronie), zadzwoniła do biura i niestety cenę zmienili ale mnie udało się jeszcze dorwać dwa (ostatnie!) balsami po 25 zł. I są faktycznie rewelacyjne, dzisiaj 4 dziewczyny nim wymaziałam i każda zachwycona
Cwaniara Ja bylam dzis rano i moja przyjaciolka sprawdzala cene w ich kompie, wyszedl 45zl, nic sie nei dalo zrobic Ale fajnie ze Ty chociaz dorwalas

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
O to cwaniaki

Ale powiem wam, że te wyprzedaże zmuszają do pełnej uwagi, bo sklepy nie zawsze są uczciwe. Byłam w New Looku, bo wypatrzyłam tam kiedyś kurtkę dla córy, wówczas kosztowała 189 zł. Później zniknęła, a wczoraj patrzę, a ona wisi na wieszaku z ogromnym banerem- ostatnia okazja - 10%. Jak się zdziwiłam, gdy zobaczyłam na metce prawie 220 zł. Z tą ichnią promocją wyszłoby prawie na to samo, co przed promocją.
Stary numer z tymi "wyprzedazami". Dlatego ja nie kupuje na wyprzedazach nie przemyślawszy wczesniej zakupów Zazwyczaj wiem co chce kupic i czasami tez niestety obserwuje takie praktyki w niektorych sklepach. Towar jest, znika, a potem pojawia sie jako wyprz w tej samej cenie co normalnie kosztował Chamówa

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Na stronce z Mario nic nie ma,a Pingwin pisała,że meteory w bardzo korzystnej cenie.szkoda,że nie dbaja o stronę.
Z drugiej może i dobrze,bo mam blisko i jeszcze bym ostatnie grosze wydała.
Sa na pewno, w moim Mario kosztuja 154 zl, Mam odlozone jedno opakowanie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dzięki no to tez bym się skusiła na krem Shiseido i granatowy liner BB i wtedy coś do maks. 99 zł gratis bym musiała dobrac, moze jeszcze jeden liner?
Szalona

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
dziewczyny wiecie moze ile teraz po obnizce kosztuje zestaw Givenchy Le secret w M?Miałam go jak wyszedł i teraz gdy wyjęłam balsam i żel zateskniłam za nim.Elixir mi nie pasowal i na wymianke poleciał,klasyka mam już druga flaszkę i męczyć mnie zaczyna.Moze któraś wudziała w korzystnej cenie?

Nie korzystam z takich portali,ale poprosze syna,bo chyba trzeba miec konto?dzieki PannoEwelino
Ja proponuje kupic w perfumerii internetowej albo od sprawdzonych sprzedawcow na allegro. W dziale perfumy na forum wszystko dokladnie jest opisane
Ja nie lubie kupowac perfum w S ani w M Drogo maja koszmarnie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych liner BB Espresso na oku
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora