Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-29, 21:26   #1254
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Wiesz Ami... Wole pójść na te 3 minuty, niz płakać co dzień przez półtorej godziny. Na szczęście mam takie miejsce, że nie odmawiają mi 3 minut. To jest czas, który sprawia, że nastrój się podnosi, ale skóra nie piecze jeszcze. Wychodzę z założenia, że wszystko jest dla ludzi, ale w rozsądnych ilościach. I alkohol i solarium.... 3 minuty z filtrem nie zrobią mi aż takiej krzywdy. Nie będę wyglądać jak skwarka, a nastrój poprawia się diametralnie
A ja rozumiem ale dziwię się że solarium komuś sprawia przyjemność bo ja sama tego nie cierpię. Chodziłam parę razy przed studniówką czy weselem ale szczerze nie mogłam wytrzymać... ble. Kompletnie nie rozumiem tanorektyczek

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Karolku... Z okazji Twojego święta życzę Ci byś znalazła wspaniałego menża i była prze prze przeszczęśliwa. Czy to będzie Kurek, czy syn Zlej, czy mój kolega Jeśli spotkasz godnego Ciebie menża, czas na dzieci. Życzę Ci córeczki, by była dokładnie taka jak Ty. Uśmiechnięta, energiczna i zarażająca optymizmem innych. Życzę Ci też, byś otworzyła firmę kosmetyczną, specjalizującą się w lakierach, zdobyła markę i majątek, i zatrudniła nas jako testerki za kolosalną pensję
To mówiłam ja, Prezia

o ho, pozamiatane rewelka

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Zaczęłam z nudów bawić się trochę w gimpie


przedstawiam moje bazgroły:

Załącznik 5038135


Spodobał mi się ten sposób chyba, może to będzie sposób na nudę

Znając życie nie dokończę tego
oo fajne
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora