Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-29, 21:40   #1256
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Nakopać i to mocno
Szukałam, kupowałam, ale ich smak mnie nie powalał. Ostatnio zaczęłam więcej jeść i zmuszać się (jest mi niedobrze, kiedy nie jem i kiedy zjem, więc po co głodzić organizm?) i już nie kupuję.
Nie dało się ich założyć, bo klamerka nie złapałaby boków paznokcia. Chirurg musiałby je "wyrwać". Przez dłuższy czas egzamin zdawała tamponada, ale kiedy mocniej wrastały i robiły się rany nie umiałam włożyć ją tak mocno pod paznokcie.
Niestety ich smak pozostawia wiele do życzenia..
O kurczę.. Kav a Tobie nagle zaczęły się wrastać czy trwało to jakiś czas zanim poszłaś do lekarza?
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Pokazuj i pisz komu kupiłaś
I może frytki do tego?
Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Kaveri, w jakim kolorze te spodnie? Kolorowe są fajne i kwestia tylko reszty ubioru żeby pasowały Może za mało chodzę po sklepach bo nie umiem trafić na fajne kolorowe dla siebie i zawsze mają fajny kolor ale wyglądają kijowo, albo wyglądają ok ale kolor i materiał, albo rurki, albo cena... Ja nie jestem jakoś specjalnie wybredny ale generalnie ciężko.
Założe się, że masz albo chciałeś sobie kupić czerwone?
Rurki u niektórych facetów wyglądają..
Wiadomo jak.
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Nie jadam omletów na słodko. Zawsze na ostro. Smaka mi narobiłaś
Tylko bez oliwek zrobię bo nie lubię
Polecam wersję z ubitymi białkami, mąką, mlekiem i syropem czekoladowym.
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nowy post na mani dla Karoli
Na początek, oczywiście, słowo wprowadzenia
Kiedy tylko dowiedziałam się kto tym razem będzie miał święto, skojarzenie było proste - siatkówka i książki Po kilu próbach stwierdziłam jednak, że przeniesienie na paznokcie podobizny Kurka przerośnie moje możliwości Zdecydowałam się więc na frencz. Z nas wszystkich Karola chyba najczęściej decyduje się na to zdobienie
Wyszły super.
Tylko serduszek bym nie dawała.
Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Takie skromne dzieciaczki, ale jeszcze poluję na sreberko połączone ze złotem z Catrice
Miss Sporty wygląda ciekawie.
Co to za lakier, którego szukasz?
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Przyznać się, kto jeszcze coś kupił?

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
O to one
Co tam rurki, patrz na biust!
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Karolu kochana optymistko, pocieszycielko, poprawiaczko humorów
w dniu Twojego święta wszystkiego najlakierowniejszego
Ale fajne oczęta.
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Karolciu [/U] wiem, że to zwykły holoś z różowym, (mój pierwszy holo!) ale: Ty jesteś osobą barwną i szalenie sympatyczną, Twój uśmiech rozgrzewa i sprawia, że serce się śmieje (siatkarzy najbardziej ) i właśnie dlatego wybrałam takie kolory- zwariowane, mieniące się w słońcu i ciepłe Mam nadzieję, że Ci się spodoba
I w dniu Twojego święta życzę Ci, żebyś zawsze była taka wspaniała jak do tej pory Niech troski nie zmarszczą Twego czoła, lakiery niechaj spadają Ci z nieba a przedstawiciele OPI niech kłaniają Ci się do stóp Tego Ci życzę!
Śliczny holoś.


Żeście naprodukowały dzisiaj materiału do czytania..
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora