Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-29, 22:29   #1259
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Nie wiem czy da się zrobić. On ucieka od aparatu, ale może coś poszukam i wrzucę na klub.
Zaskocz go - i jednocześnie nas.
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
padłam przez załącznik
Polecam się na przyszłość.
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38338965]Śniło mi się ze Pilar założyła nowy temat w klubie "Nasze starania o dzieci".Wiekszosc naszych postów brzmiała tak:"O nieee dzis zas nie wyszlo "albo "No nie,kameleony się nie postarały".Tak,kameleony, nie chodziło o prawdziwe dzieci.[/QUOTE]
To mi ostatnio śnił się Prezio i ratował mi pieska.
Szkoda, że później napisał mi esemesa, że ratowanie go jest za drogie i mu się to nie opłaca.
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Niepotrzebujęnowegorozswi etlaczaniepotrzebujęnoweg orozswietlaczaniepotrzebu jęnowegorozswietlaczaniep otrzebujęnowegorozswietla czaniepotrzebujęnowegoroz swietlaczaniepotrzebujęno wegorozswietlaczaniepotrz ebujęnowegorozswietlaczan iepotrzebujęnowegorozswie tlaczaniepotrzebujęnowego rozswietlaczaniepotrzebuj ęnowegorozswietlaczaniepo trzebujęnowegorozswietlac zaniepotrzebujęnowegorozs wietlaczaniepotrzebujęnow egorozswietlacza.
Hahhaha sama mam już 6 i nie wiem kiedy je wykończę, chyba za 6 lat.
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Chyba złapałam nieco lepszą neonowość neonów.... Choć nie a co liczyć na efekt jaki dziś w solarium zobaczyłam.

Nie bić.... Na poprawę nastroju na 3 minuty.
Świetne.

Nie będę biła bo czasami te kilka minut może wiele dobrego zrobić dla naszego ciała i duszy. Wczoraj byłam tak samo na 3 minutki żeby rozgrzać zatoki i wysuszyć syfki - pomogło.
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Szaraczek to chyba nie pasuje do mnie I światło, i jakość do... niczego
Nie, skórek nie ruszałam
Pasuje pasuje.
Jedynie wskazującego zaostrzyłabym lekko.
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Karolku... Z okazji Twojego święta życzę Ci byś znalazła wspaniałego menża i była prze prze przeszczęśliwa. Czy to będzie Kurek, czy syn Zlej, czy mój kolega Jeśli spotkasz godnego Ciebie menża, czas na dzieci. Życzę Ci córeczki, by była dokładnie taka jak Ty. Uśmiechnięta, energiczna i zarażająca optymizmem innych. Życzę Ci też, byś otworzyła firmę kosmetyczną, specjalizującą się w lakierach, zdobyła markę i majątek, i zatrudniła nas jako testerki za kolosalną pensję

To mówiłam ja, Prezia

Prezio! We love U!
Geniusz!
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość

Byłam dzisiaj w Sephorze, bo jest 30% na kolorówkę i wyobraźcie sobie, że nie kupiłam żadnego lakieru Wzięłam 3 pędzelki do cieni i jajeczko gąbkowe do nakadania podkładu (taka podróba Beauty-Blendera). Ciekawe czy się sprawdzi. Pani konsultantka wyznała mi, ze nie ma pojęcia, bo nie próbowała. Z rabatem nie wyszo za drogo. Zobaczymy...
NIC MI O TEJ PROMOCJI NIE PISZ.
Miałam wziąć sobie Hoola ale jednak stwierdziłam, że po co mi kolejny bronzer.
Teraz pluję sobie w brodę bo do S. mam 100 km.
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.

Edytowane przez Trelle
Czas edycji: 2012-12-29 o 22:30
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora