Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Catrice - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-02, 19:01   #66
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Paris mi się podoba, taka delikatna ale rzeczywiście pigmentacja taka dzienna...

Wcale nie jest okropna
zaraz Wam zapodam naoczne i opisowe porównanie podnośnika, almost famous i kredki widmo.
Podnośniczek jak wiadomo jest matowy i bardzo żałuję, że nie udało mi się zdobyć jeszcze jednego na zapas. Używam go pod łuk brwiowy i na linię wodną. Niestety niebezpiecznie szybko się u mnie zużywa, aż mi go szkoda...
Almost famous i kredka widmo mają inną konsystencję i właściwości, obie są perłowe z drobinkami. AF używałam na linii wodnej (nic nie było widać) i do rozświetlenia kącika - tam już jakoś wygląda, ale jest dyskretna. Kredka widmo nie wylądowała jeszcze na linii wodnej, ale w kąciku się u mnie sprawdza. Jest znacznie bardziej widoczna od AF. Obie są perłowe, ale AF ma złote drobiny, a kredka widmo jest bardziej jasnym różem i jest chłodna, a drobiny ma mniejsze i opalizujące na srebrno. Generalnie jestem z niej bardziej zadowolona niż z AF, zwłaszcza że jest większa i dobra do ekspresowego rozświetlenia kącika w dosłownie paru ruchach, a z AF trzeba się pobawić.
Mam nadzieję że komuś to pomoże w sensie uspokoi, czy coś, bo jak wiemy, 2 z tych 3 kredek nie są już dostępne…

Aczkolwiek, gdyby ktoś gdzieś trafił na jakiś zapomniany podnośnik, nawet zmacany, albo paletkę 02 Hollywood Boulevard, to będę bardzo, bardzo, bardzo zobowiązana
Co to za kredka widmo? Daje piękny efekt.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując