Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-03, 10:38   #1629
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Piszę z prośbą o poradę. Ogólnie zycie moich włosów toczy się pomiędzy czernią, a średnimi brązami. Dwa lata temu color peelem i rozjasniaczem zeszłam z czarnych włosów do koloru na poziomie 6 i przez długi okres czasu farbowałam się 6Bp z goldwella. Kolor był fajny, ale po dotarło do mnie, że zupełnie nie dla mnie i pasują mi ciemniejsze odcienie. Nałozyłam najpierw ton wyżej - czyli 5Bp. Kolor był super, ale po dwóch tygodniach strasznie się wymywał. Postanowiłam spróbować z matrixami i w ten sposób znowu mam meega czarne wlosy(farbowałam 4N). Na chwilę obecną doszlam do wniosku, że najlepiej czuję się w ciemnych brązach, a nie czerniach. Mam do was kilka pytań, z góry przepraszam, jeżeli pytania i odpowiedzi takie juz padały, ale nie mogę nic konkretnie znaleźć. Otóż:
1. Jeżeli obecnie mam czarny kolor wlosów to wystarczy kąpiel rozjaśniająca, czy uzyć dekoloryzatora(mój kolor docelowy to ciemny brąz)?
2. Zakupiłam matrix socolor 5N i 6N z zamierzeniem ich zmieszania. Może ktoś ma doświadczenia z tymi odcieniami i wie konkretnie jak ten kolor wyjdzie?
Wg mnie jeśli nie masz baaardzo zniszczonych włosów to lepsza będzie kąpiel. Tylko po każdym rozjaśnianiu jest problem z szybszym wymywaniem farby. Jedyne farby z jakimi miałam do czynienia i nie wypłukują się prawie wcale to Cece wersja do siwych włosów (z dwoma zerami po przecinku - są na all), zresztą używam ich cały czas. Robiłam pare mieś temu 5/00 na poczatku wyszly niemal czarne a teraz są takie średniociemno brązowe
Dziewczyny na wątku Brązowowłosych nawet ostatnio coś kombinowały z Matrixami więc może przejrzyj sobie albo tam zapytaj.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując