Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-05, 16:44   #1119
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cześć kobietki

Widzę, że wraz z Nowym Rokiem wzrosła Wasza mobilizacja, a co za tym idzie aktywność na wątku
Nie pozostaje mi nic innego tylko przyłączyć się do tego trendu

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Limonkoo...jak przygotowania do slubu?
Powoli do przodu
Mamy już zaklepane najważniejsze rzeczy, czyli salę, kościół, DJ-a, fotografa... Zaproszenia się drukują, a w przyszły weekend jadę zrobić rekonesans w salonach mody ślubnej

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Swoja droga moze jakis zlocik strzelimy w lutym?
Jak najbardziej jestem za zlocikiem!
Jako preludium do tegoż proponuję jakieś popołudniowe/wieczorne spotkanie w Krakowie
Będziemy tam z TŻ w weekend 16-17 lutego. Malinnko, Kosteczko... Ewentualnie jeszcze któraś z babeczek, która ma blisko, a nie przychodzi mi do głowy... Skusicie się na wspólne piwko?

Inesko- zazdroszczę wycieczki do Irlandii i oczywiście shoppingu! Ja bym chyba nie miała tyle silnej woli co Ty.

Mamrotko- ciekawe po kim Gabi jest taka gadatliwa... Nic mi nie przychodzi do głowy, he he...

Mrowka- kiedy my się w końcu na tę kawę wybierzemy?

Wszystkim życzę wytrwałości w dotrzymywaniu noworocznych postanowień.
Zwłaszcza Tobie Malinnko, w kwestii zmiany pracy. Uciekaj stamtąd jak najszybciej, bo do dziś pamiętam opowiadane przez Ciebie historie.

U mnie wszystko ok, tylko cierpię na niedoczas straszny.
Praca, studia, TŻ, znajomi, ostatnio całkiem regularnie siłka... A doba żadną siłą nie chce się stać dłuższa!

Muszę się też pochwalić, że waga wykazuje tendencję spadkową
Na dzień dzisiejszy 66,7 kg, czyli jakieś 10 kg mniej niż trochę ponad rok temu
Na sylwestra wlazłam nawet w kiecę rozmiar 36, ale podejrzewam raczej, że numeracja była mało wiarygodna
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując