Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-10, 18:54   #347
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez lipss Pokaż wiadomość
Stosował ktoś może antybiotyk doksycykline? Dostałam go dlatego że jestem chora ale pan doktor powiedziała że mi przepisze taki właśnie trądzik bo prócz tego ze jestem chora mam trądzik. Wystarczy mi na 16 dni. Myślicie że coś może pomóc?
ja poprawe widzialam od pierwszej tabletki. To jedyna rzecz ktora pomogla mi w 100 %, przez cala kuracje nie mialam ani jednego pryszcza, jedynie zaskorniki, zadnych zmian zapalnych, chyba wroce do niego .... Na poczatku bralam 2 dziennie pzez 10 dni a potem po jednej, potem po pol. Bralam od grudnia do kwietnia. Wiec powinno pomoc, ale osobiscie nie wierze ze pomoze Ci dlugofalowo, moze zobaczysz poprawe w trakcie, czytałam mnostwo na ten temat i szczerze... u 90% wszystko wraca po odstawieniu.

Mialam jeszcze ciagnac kuracje, ale unidox źle wplywa na szkliwo, jedynka mi sie ukuszyła i miałam nudnosci.
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora