Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Męski punkt widzenia.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-17, 15:07   #121
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
beznadziejny, Araksjel, Bad Man - eos próbuje tutaj wmówić damom, że ty, czy innen - po to jesteś ze swoją dziewczyną, żeby przerżnąć.
Oraz: nie doceniasz jej za intelekt, myślenie (co za nonsensy dla sentymentalistów w ogóle - rzekłby eos), jesteś z nią, żeby sobie ulżyć. Zbajerowaliście, żeby teraz sobie móc użyć.

Czy zgadzacie się z takim postawieniem sprawy?
Odpowiedzcie: tak lub nie. Nie przedłużajmy, bo to proste jest pytanie, a temat niepotrzebnie się przedłuża.
W tej dyskusji naprawdę są problemy bardziej nie z mentalnością tylko z porozumieniem się po polsku. Mówiłem już, że "obiekt seksualny" rozumiem jako atrakcyjny wygląd a nie osobę do wykorzystywania seksualnego ;/ Odpowiadając na twoje pytanie. NIE. Bo ja chce wybrać inteligentną spośród ładnych. To co ma w głowie jest koniec końców ważniejsze, ale kobieta nie może być brzydka. Rozum to dosłownie. Może być bardzo ładna, może być ładna, może być neutralna (nic szczególnego) ale nie może być brzydka.

Co do tego, że chyba bananalama miała mnie gdzieś obrazić? Nie wiem o czym mówicie. Możecie mnie nazywać idiota, bo spływa to po mnie i nie dbam o to Nawet gdybym występował pod nickiem, który znają ludzie. Mimo, że bananalama moim zdaniem w tym wątku popisała głupoty to jednak uważam ją za fantastyczną osobę, nie myślcie sobie, że nie ;d
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując