Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-19, 16:17   #1807
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
Hej, przeczytałam masę wątków na temat dekoloryzacji, rozjaśniania itp. ale mam mętlik w głowie i kompletnie nie wiem co zrobić

Mam teraz włosy farbowane ciemnym blondem na poziomie 6 (Garnier Color Naturals) który niestety wyszedł ciemno (1 zdjęcie w załączniku). Chciałabym zejść do koloru takiego jak na 2 lub 3 zdjęciu (bardziej 2 niż 3). Wymyśliłam ze rozjaśnię włosy rozjaśniaczem Joanny Intensiv Blond, a następnie położę jakiś blond. I tutaj się zatrzymałam bo kompletnie nie wiem jaki kolor wybrać żeby nie wyszedł zbyt ciemno Czy poziom 3 (a dokładnie Palette Natural Colors 300) będzie odpowiedni? I czy ten rozjaśniacz się sprawdzi, czy lepiej zdecydować się na dekoloryzację? Nie chcę za bardzo eksperymentować bo nie mam zniszczonych włosów i trochę mi ich szkoda...
Jeśli nie chcesz zniszczyć włosów to joanna stanowczo na NIE! Cofnij się parę stron w tył, fryz5 do rozjaśniania poleca przeważnie rozjaśniacz vincent ledier (zaraził mnie zresztą miłością do niego ), ale myślę że w Twoim wypadku sprawdziłaby się bardziej kąpiel rozjaśniająca. Zależy też jakie miałaś włosy przed farbowaniem tym garnierem, bo możliwe że kolor się jeszcze wypłucze

Ale poczekaj na fryza, on napewno coś Ci doradzi.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując