Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ONE Butoholiczki wcielone!Po domu pełno butów się wala nic już nas nie zadowala cz.81
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-22, 19:19   #2111
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: ONE Butoholiczki wcielone!Po domu pełno butów się wala nic już nas nie zadowala

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
przyszłam na jeden dzień i taką burze wywołałam
mniejsza o to, kto chciał mnie zrozumiał kto nie, to nie nie zalezy mi specjalnie na tym

najbliższe 2 tygodnie będa decydujące w tej sprawie, więc zobaczymy jak się to rozwiąże

a wszystkim tym, którzy planują wesele, albo dopiero o nim marzą, życzę, żeby nie mieli nigdy problemów finansowych i żeby było ich stać na zorganizowanie tego wymarzonego dnia
Pysiu głowa do góry bedzię dobrze

A jakie ja planuje wesele? USC wejde i wyjde , przyjde do domciu postawię flaszkę i zamówię pizze ślub i wesele jest dla mnie a nie dla rodziny czy znajomych.
i tak i siak czlowiek zostanie odgadany więc ślub będzie wyłacznie dla mnie i mojego przyszlego tż mam tylko nadzieje że on nie będzie marzył o jakims wielkim weselichu :/
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora