Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Facet Skorpion
Wątek: Facet Skorpion
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-23, 14:39   #26
vougue
Raczkowanie
 
Avatar vougue
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 61
Dot.: Facet Skorpion

[QUOTE=tacyta;38805657]
Cytat:
Napisane przez vougue Pokaż wiadomość



Biorąc pod uwagę stek ogólników, jakimi okraszone są horoskopy pisane naprędce przez jakiegoś spóżnionego dziennikarzynę , to każdy człowiek znajdzie jakąś cząstkę siebie we wszystkich znakach zodiaku. Szczerze bawi mnie wciskanie ludzi w jakieś foremki na tej podstawie.

Nie kwestionuje tego.

.

To Twoja własna ocena czy ogólna formułka wyjęta z jakiegoś horoskopu, bo brzmi trochę jak to drugie?

Moja, chociaż faktycznie jedno zdanie może utkwiło mi w pamięci i je napisałam. Tym bardziej, że się zgadzało.


Jak wyżej. Odnoszę nieodparte wrażenie, że przemieszałaś własne spostrzeżenia z fragmentami żywcem wyjętymi z jakiś horoskopów. W każdym razie w zestawie przytoczonych przez Ciebie cech zdecydowanie przeważają te negatywne. Typ nieznoszącego sprzeciwu, pełnego samouwielbienia, krewkiego zazdrośnika z zapędami do kontroli, który łatwo popada w skrajności i ustawicznie stosuje wobec Ciebie jedną z form przemocy psychicznej (krzyk, skłonność do kontroli i ustawiania Cię po kątach) nie wróży nic dobrego. Możesz rozwinąć, w czym przejawia się ten jego sadyzm wobec innych? To jakaś replika Greya z modnej ostatnio szmiry?

Też odniosłam takie wrażnie. Chyba sama siebie za bardzo nakręcam. I nic nie przeważa, po prostu wypisałam same cechy negatywne, te pozytywne pominełam, bo nie o tym wątek. Z resztą pewnie i tak to by nie miało większego znaczenia, bo skupiłybyście się na negatywach.
vougue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując