Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włosowo :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-25, 07:01   #2164
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Łe, u mnie nie działa. Chyba mam za dobry tusz, bo nawet go nie tyka.
albo masz za słaby płyn do demakijażu
ja w ten sposób zmywam Diorshow'a i MaxFaxtor False Lash Effect i wszystko schodzi idealnie, a nie są to badziewne tusze do rzęs

Cytat:
Napisane przez blondynaaa_91 Pokaż wiadomość
alterry, który mi dużo pomógł. Kupiłam za 17,99 zł, wersję z pompką.
Ale co mnie baaaardzo korzystnie zaskoczyło to drogeria Firlit. Duuużo masek, kallosów, jantary, pottersy, joanny.

Im dłużej wchodzę we włosomaniactwo, tym bardziej wydaje mi się, że w rossmanach to właściwie nie ma nic ciekawego.
Mówiłam, że Filrity rządzą?! Mówiłam!
W ogóle cieszę się, że jest tu kolejna osoba podzielająca moje zdanie, że Rossmann to shit i nic tam nie ma. Ja nie lubię tego sklepu.

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Zgadzam się I to nie tylko jeśli chodzi o włosy, ale o kosmetyki w ogóle. Tylko Alterra i BD są fajne, no i czasem są dobre promocje. A tak to wolę drogerie Laboo, nie wiem czy kojarzycie.
Ja nie znam tej drogerii, ale wolę Hebe chociażby albo drogerie no-name

Cytat:
Napisane przez sanlan Pokaż wiadomość
jestem tego samego zdania ! nie ma tam niczego, bez czego nie mogłabym życ - no może jedynie isana kakaowa chciałam kiedys jakis olejek z alterry
przetestowac ale bylam w 3 rossmanach w okolicy i olejków brak albo ja ślepa iii ostatnio jakoś tam nie chodzę, no nie wiem... może dlatego, że w portfelu świeci pustkami i ostatnie 2 tygodnie denkuje to co mam
mnie nawet kosmetyki Alterra czy Isana nie zachwycają, więc dla mnie w Rossach nie ma nic no poza dniami gdy robią promocje na kolorówkę

Zasnęłam na łóżku w ciuchach jakoś po 20 i obudziłam się o 3 w nocy Najgorsze, że TŻ zasnął ze mną i tak spaliśmy, dopiero po 3 się przebraliśmy i zaścieliliśmy łóżko, a i tak po 6 pobudka :/
Poza tym jakoś źle się czuję, kręci mi się w głowie i sama nie wiem co mi jest, nie wiem jak dzisiaj wysiedzę w pracy :/ I z włosami nie zrobiłam nic, mam lekko tłustą grzywkę i walę to - idę tak do pracy, bo nawet nie chce mi się schylać nad zlewem żeby tylko ją umyć - za bardzo mi się w głowie kołacze wszystko...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora